Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bir başkan adayı daha!

YazarMesaj
Salus
Site Kurucusu
Site Kurucusu
Salus

Rep : 4003

Bir başkan adayı daha! Empty
MesajKonu: Bir başkan adayı daha!   Bir başkan adayı daha! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 2:06 am

Bir başkan adayı daha!

11 Eylül 2009 Cuma * 19:20

Kayserispor, Erciyesspor ve Pansu Şekerspor ile çok sayıda amatör spor kulübüne yaptığı desteklerle tanınan, Vedat Ali Özışık, Yıldırım Demirören ve Murat Aksu'dan sonra 3. başkan adayı olarak ortaya çıktığını söyledi.

Bir başkan adayı daha! Logo4546Bir başkan adayı daha! Logo4546Bir başkan adayı daha! Logo4546Bir başkan adayı daha! Logo4546Bir başkan adayı daha! Logo4546Bir başkan adayı daha! Logo4546Bir başkan adayı daha! Logo4546Bir başkan adayı daha! Logo4546Bir başkan adayı daha! Logo4546Bir başkan adayı daha! Logo4546Bir başkan adayı daha! Logo4546Bir başkan adayı daha! Logo4546Bir başkan adayı daha! Logo4546Bir başkan adayı daha! Logo4546Bir başkan adayı daha! Logo4546Bir başkan adayı daha! Logo4546Bir başkan adayı daha! Logo4546Bir başkan adayı daha! Logo4546

Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Ali Özışık, Beşiktaşımızın kongresinde başkan adayı olacağını açıkladı. Özışık, DHA'ya yaptığı açıklamada, "Anadolu'dan da başkan adayı çıkacağını göstermek ve camiayı birleştirmek için adayım" dedi. Kayserispor,
Erciyesspor ve Pansu Şekerspor ile çok sayıda amatör spor kulübüne
yaptığı desteklerle tanınan, spor camiasında renkli kişiliğiyle bilinen
Vedat Ali Özışık, Beşiktaş Kulübü'nün delegesi olduğunu, Yıldırım Demirören ve Murat Aksu'dan sonra 3. başkan adayı olarak ortaya çıktığını söyledi. Özışık, "Beşiktaş Kulübü'nün bir delegesi olarak herkes gibi benim de başkan
adayı olma hakkım bulunuyor. Beşiktaş'ın sadece İstanbul'un takımı
olmadığını ve Anadolu'dan da aday çıkacağını göstermek adına yaklaşan
genel kurul öncesi adaylığımı açıklıyorum. Beşiktaş'taki tüm grupları
birleştireceğimi umuyorum. Kongrede yazılı bir önerge ile aday olduğumu
göstereceğim. Şu andan itibaren resmen adayım" şeklinde konuştu.
Kaynak: DHA
https://darkrock.yetkinforum.com

Bir başkan adayı daha!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şok Bir Haber Daha!!!!!!
» Felekten Bir Gece Daha
» bir yıldız daha kaydı ..
» Duman~senden daha güzel~
» Liam: "Noel'le Bir Daha Asla"