Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Adaylığını açıkladı

YazarMesaj
Salus
Site Kurucusu
Site Kurucusu
Salus

Rep : 4003

Adaylığını açıkladı Empty
MesajKonu: Adaylığını açıkladı   Adaylığını açıkladı Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 2:09 am

Adaylığını açıkladı

12 Eylül 2009 Cumartesi * 09:23

Beşiktaş'ın eski yöneticisi Celal Kolot, “Ocak'ta yapılacak seçimde Yıldırım Demirören ile birlikte seçimlere girmezsem başkanlığa adayım” dedi.

Adaylığını açıkladı Celal_kolot2Adaylığını açıkladı Celal_kolot2Adaylığını açıkladı Celal_kolot2Adaylığını açıkladı Celal_kolot2Adaylığını açıkladı Celal_kolot2Adaylığını açıkladı Celal_kolot2Adaylığını açıkladı Celal_kolot2Adaylığını açıkladı Celal_kolot2Adaylığını açıkladı Celal_kolot2Adaylığını açıkladı Celal_kolot2Adaylığını açıkladı Celal_kolot2Adaylığını açıkladı Celal_kolot2Adaylığını açıkladı Celal_kolot2Adaylığını açıkladı Celal_kolot2Adaylığını açıkladı Celal_kolot2Adaylığını açıkladı Celal_kolot2Adaylığını açıkladı Celal_kolot2Adaylığını açıkladı Celal_kolot2

Beşiktaş'ın eski yöneticisi Celal Kolot, “Ocak'ta yapılacak seçimde Yıldırım Demirören ile birlikte seçimlere girmezsem başkanlığa adayım” dedi.

Radyospor'da Aydın Cingöz ile Haber Aktif programına katılan Kolot, “Yılıdırım Demirören bana yöneticilik teklifinde bulundu. Futbol
şubesini vereceğini söyledi. Bu görevi kabul etmem için tam yetki
verilmesi gerekir. Bayramdan sonra oturup konuşacağız. Eskisi gibi
olursa görevi kabul etmem” dedi.

ADAYLIĞIM DEVAM EDİYOR
Kolot, daha önce başkan adaylığını açıkladığı hatırlatılınca, “1.5 yıl önce açıkladım. Sözümün arkasındayım. Eğer Yıldırım Demirören ile seçimlere girmezsem seçimlere başkan adayı olarak gireceğim. Beşiktaş'a hizmet etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

AKSU'NUN TAVRI YANLIŞ

Celal Kolot, kendisi gibi eski yönetici Murat Aksu'nun muhtemel başkan adaylığı hakkındaysa, “Seçimlere 4-5 ay
kala birilerinin çıkıp adaylığını açıklamasını doğru bulmuyorum.
Yıllarca sessiz sedasız dışarda durup, yanlışları ya da doğruları hiç
dile getirmeden seçimlere başkan adayı olarak girmek doğru değil. Demek ki tek düşünce Beşiktaş'a başkan olmak” dedi.

8 MİLYONA DAHA İYİSİ ALINIRDI

Kolot,
Tabata'nın Beşiktaş'a transferi hakkındaysa şöyle konuştu, “Tabata
artık Beşiktaş'ın futbolcusu. Ben olsaydım bu transfere izin vermezdim.
Bu kadar büyük paralara daha iyi oyuncular alınırdı.”

Radyospor.com
https://darkrock.yetkinforum.com

Adaylığını açıkladı
1 sayfadaki 1 sayfası